Ka pisikese taastuvenergia lahenduse koostamine võib tunduda keerulise ja hirmutava ülesandena. On-Grid või Off-Grid? Kui palju paneele mul vaja oleks? Mis suunda nad vaatama peaksid? Millise nurga all? Mis seadmeid mul veel tarvis läheb? Akupank? Kui jah siis mis keemiaga? Kui suur? Kas see on ohtlik?

Need kõik on küsimused millele tuleb vastus leida enne süsteemi ehitusega või seadmete hankimisega alustamist et vältida hilisemad lisakulusid ja probleeme seadmetega mis omavahel kokku ei sobi.

services-single
Off-Grid lahenduse suuruse kalkuleerimine

Toimiva ja murevaba Off-Grid süsteemi jaoks peab süsteemi iga komponent olema täpselt õige suurusega. Aitame need vajalikud suurused välja selgitada ja tasakaalus toimiva süsteemi kokku panna.

Tuuleolude hindamine

Kuigi paljudele meist võib tunduda et koduhoovil on pidevalt tuuline, ei tähenda see et tegemist oleks piisavalt pideva ja tugeva tuulega elektrituuliku püstitamiseks. Teostame kalkulatsioone ülemaailmsete mudelite alusel ning selgitame välja elektrituuliku paigaldamise otstarbekuse ja teoreetilise tasuvusperioodi.

Kaitseseadmete nimekiri ja väärtused

Iga elektrisüsteem peab olema varustatud piisava arvu korrektselt dimensioneeritud kaitselülititega. Aitame sobilike seadmete vajalikkuse ning dimensioonide välja selgitamisega.

X