Usume kindlalt et roheline- ning taastuvatest allikatest pärinev elektrienergia on planeedi tulevik. Paraku on paradoksaalne see et näiteks päikesepaneele kasutades ei kipu elektrienergia tootmise ja energia nõudluse ajad omavahel eriti hästi kattuma. Selle tulemusena näeme järjest enam kuidas sel ajal kui päike paistab, on ka elektribörsil hinnad väga madalad.

Seetõttu muutub järjest keerukamaks elektrimüüjale oma toodetud elektrit müües ettemaksu tekitamine et selle eest siis hiljem ise endale vajalikku elektrit tagasi osta.

Lahenduseks on intelligentne energia juhtimine. Energiat juhitakse selliselt et alati oleks kõigepealt kaetud enda vajadus, kui börsihind on madal ning võrku müük ei ole mõistlik, suunatakse ülejääk akupanka või suunatakse juhitavatele tarbijatele nagu soojuspump, elektriauto laadija, tarbevee boiler, jne

Õhtuse tiputunni ajal, kui on näha et akudesse on salvestunud rohkem energiat kui endal hommikuse päikesetõusuni vaja läheb, müüakse salvestatud energia võrku kõige kasumlikuma hinnaga.

Toodangu müügi optimeerimine
Paindlikkusteenus toob kasumi

Lisaks sellele et elektri ostmist ja müümist ajatada börsihinna alusel, pakub Energiapada OÜ oma klientidele ka võimalust osaleda paindlikkusteenuse turul. See tähendab et kliendi süsteemile edastatakse tellimusi neil hetkedel kui elektriturul on energiat ootamatult üle või puudu.

Selle tulemusena on võimalik oma toodangut müüa mitukümmend korda kõrgema hinnaga kui börsihind või siis laadida energiat võrgust selliselt et selle eest peale makstakse.

Reaalsed väljamaksed kliendi kontole

Erinevalt enamikest energia juhtimise teenuse pakkujatest teostab Energiapada OÜ regulaarselt reaalseid väljamakseid oma klientide pangakontole. 

Meie puhul ei ole tegemist üksnes virtuaalsete kokkuhoiu numbrite kuvamisega ekraanil. Meie maksame oma klientidele reaalselt nende poolt teenitud kasumi otse pangakontole.

Ühekordne kulu 549€

Hind on ühe inverteri või paralleelselt tööle seadistatud inverterite lahenduse kohta. Hinnale lisandub käibemaks.

Puuduvad igasugused püsitasud. Seadme ostuhind sisaldab ühe aasta jagu tasuta uuendusi. Kui peale aasta möödumist lisanduvad uuendused enam huvi ei paku, saate ilma sentigi lisaks maksmata seadet edasi kasutada.

> 0
Juhitavat elektrijaama
> 0 MWh
Juhitud energiat
> 0
Keskmine teenistus MWh kohta
Turvaline lokaalne lahendus - ilma püsikuludeta

Erinevalt paljudest teistest lahendustest oleme meie algusest peale võtnud eesmärgiks turvalisuse ning töökindluse. See tähendab et meie automaatikakontroller töötab täiesti iseseisvalt, ilma pilveteenuste abita. 

Turvalisuse ja töökindluse osas tähendab see, et Internetiühenduse probleemide korral võivad küll häiritud olla paindlikkusteenuse signaalid kuid Nord Pool hinnainfo on vähemalt järgmised 24h kontrolleril jätkuvalt olemas. Seega ei tähenda iga andmeside katkestus energiajuhtimise välja lülitumist.

Suurenda oma päikesepargi kasumlikkust!

Ära jäta oma päikesepargi kasumlikkust börsihindade meelevalda.
Müü ja tarbi energiat siis kui selle eest Sulle peale makstakse!
X