Kasutame vaid eriti pika garantiiga usaldusväärseid seadmeid

Kasutame oma paigaldustes eranditult kvaliteetseid ja innovaatilisi Deye invertereid. Meie pühendumus kvaliteedile ja klientide rahulolule peegeldub ka meie pakutavates garantiitingimustes.

Deye inverterid - 10a garantii

Kõikidele meie poolt müüdavatele Deye inverteritele kehtib 10-aastane garantii. See garantii katab tootmisvigadest tulenevad rikked ning tagab, et Teie seadmed töötavad vastavalt tootja poolt ettenähtud standarditele. Garantii kehtivuse ajal pakume tasuta parandust või asendust kõikidele seadmetele, mis vastavad garantii tingimustele. Täpsemalt garantiitingimustega tutvu siin

Deye kõrgepinge akud - 10a garantii

Kõikidele meie poolt müüdavatele Deye kõrgepinge akudele kehtib 10-aastane kvaliteedi- ning mahutavuse garantii. Garantii katab nii võimalikud tootmis käigus esineda võinud defektid kui ka annab kindluse et akude mahutavus ei lange enneaegselt alla tootja poolt lubatud piiri. Täpsemalt garantiitingimustega saate tutvuda siin ja siin.

Taico/Energiapada madalpinge akud - 10a garantii

Madalpinge akudena kasutame kvaliteetseid LiFePo4 liitiumakusid mis on koostatud Taico Power tehases vastavalt Energiapada OÜ tellimusele ja spetsifikatsioonile. Tulemuseks on ainulaadsete parameetritega ning koostedetailidega aku mis on välja töötatud meie aastatepikkuse kogemuse põhjal. 

JinKo Solar päikesepaneelid - 12a garantii

Meie valikus olevatele päikesepaneelidele kehtib 12-aastane tootegarantii ning 30-aastane tootlikkuse garantii. See pikendatud garantii kinnitab meie usku pakutavate päikesepaneelide vastupidavusse ja tõhususse, tagades, et investeerite tootesse, mis teenib Teid pikka aega.

Garantii Kasutamine

Garantiijuhtumi korral palume võtta meiega ühendust aadressil [email protected], esitades ostu tõendava dokumendi ja kirjeldades esinevat probleemi. Meie spetsialistid võtavad Teiega ühendust, et leppida kokku edasised sammud garantii raames probleemi lahendamiseks.

Täname, et usaldate meie tooteid. Meie eesmärk on tagada, et teie kogemus meie toodetega oleks alati parim.

X